nebo

nebo

 

60% sleva na skvělý 400g TATARSKÝ BIFTEK pro 2 a více osob, 2 BUDVARSKÉ kroužkované ležáky a topinek, kolik sníte!! Navštivte nově otevřenou stylovou restauraci Selská krčma a ušetřete s námi 329 Kč!!

215 Kč
Akce ukončena
Původně Sleva Ušetříte
544 Kč 61% 329 Kč
Koupeno 173x

Ve zkratce

Se Slevuponem získáváte:

 

 • Skvělý 400g tatarský biftek ze svíčkové
  pro 2 a více osob
 • Topinek, kolik sníte
 • 2 budvarské kroužkované ležáky
 • Selská Krčma je nově otevřená stylová restaurace
 • Oddělené části pro kuřáky a nekuřáky

 

Provozní doba:
pondělí až neděle 10:30 - 23:00

Jak uplatnit slevu

 • Platnost Slevuponu do 13. 10. 2011
 • Platnost Slevuponu: 13.7. - 13.10.2011
 • Nutná telefonická rezervace
  na tel.: 774 265 661
 • Počet Slevuponů není omezen

Kde uplatnit voucher

Restaurace Selská krčma
Klášterní 25
301 00 Plzeň

tel.: 774 265 661

e-mail: selskakrcma@seznam.cz


Zvětšit mapu

Vybrali jste? Tak neváhejte a klikněte na tlačítko „KOUPIT“. Jednoduše vyplňte potřebné údaje a způsob platby – kartou, superCASH nebo převodem. A pak už se můžete těšit na svůj voucher!

To, kdy svůj voucher dostanete, záleží na tom, kdy ho zaplatíte. Ihned po připsání peněz na náš účet se vám voucher objeví v e-mailu.

Nejrychlejší je zaplatit kartou – voucher vám na e-mail přijde zhruba do dvou hodin. V případě platby službou superCASH (na terminálu Sazka nebo na přepážce České pošty) je váš voucher vyexpedován do několika minut po zaplacení.

Při platbě bankovním převodem počítejte s tím, že převod peněz může trvat zhruba 2 dny. Poté dostanete svůj voucher.

Nejsme klasický e-shop, ale zprostředkovatel. Nabízíme vám slevy na produkty a služby firem, které přes nás zveřejňují své výhodné akční nabídky.

Zodpovědnost za zboží a jejich dodání nese dodavatel, který je uveden v každé naší slevové akci - v oddíle "Kde uplatnit slevu".

I přes to, že náš slevový portál Berslevu.cz je pouze zprostředkovatel, záleží nám na vaší spokojenosti. Proto můžete kdykoliv kontaktovat naše zákaznické centrum, kde vám poradíme.

Navíc jsou veškeré vouchery, které prodáváme, pojištěny (Axa Assistance). V případě jakýchkoliv problémů na straně dodavatele tak dostanete zpět vaše peníze.

Detailní informace

!! Libová akce pro všechny masožravce !!

Máte rádi maso a porce v některých restauracích vám připomínají spíše jednohubky? V tom případě je tato slevová akce určena právě pro vás!! Využijte 60% slevu, zaplaťte jen 215 korun místo původních 544 korun a získejte skvělý 400gramový tatarský biftek ze svíčkové pro 2 a více osob, 2 budvarské kroužkované ležáky a topinek, kolik sníte!!

Restaurace Selská krčma

Restaurace Selská krčma je nově otevřený podnik, který nabízí stylové prostředí, příjemnou atmosféru, vstřícnou obsluhu a oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. V podniku je možné pořádat jakékoliv soukromé či firemní oslavy.