VÁNOČNÍ NÁKUPY V DRÁŽĎANECH!! Jednodenní autobusová doprava pro jednu osobu na nejstarší vánoční trhy v Německu!! Nakupte výhodně vánoční dárky a pokochejte se malebným historickým centrem Drážďan za skvělých 390 Kč!! - Berslevu.cz

VÁNOČNÍ NÁKUPY V DRÁŽĎANECH!! Jednodenní autobusová doprava pro jednu osobu na nejstarší vánoční trhy v Německu!! Nakupte výhodně vánoční dárky a pokochejte se malebným historickým centrem Drážďan za skvělých 390 Kč!! - Berslevu.cz

VÁNOČNÍ NÁKUPY V DRÁŽĎANECH!! Jednodenní autobusová doprava pro jednu osobu na nejstarší vánoční trhy v Německu!! Nakupte výhodně vánoční dárky a pokochejte se malebným historickým centrem Drážďan za skvělých 390 Kč!!

.

-50%
390 Kč
Běžně: 780 Kč
Ušetříte: 390 Kč
Koupeno: 222x / 220
VÁNOČNÍ NÁKUPY V DRÁŽĎANECH!! Jednodenní autobusová doprava pro jednu osobu na nejstarší vánoční trhy v Německu!! Nakupte výhodně vánoční dárky a pokochejte se malebným historickým centrem Drážďan za skvělých 390 Kč!!
Totální výprodej
Ve zkratce

!!VÁNOČNÍ TRHY V DRÁŽĎANECH!!
!!se slevou 50%!!

Užijte si vánoční atmosféru historického centra Drážďan s Berslevu.cz

 

 • Vánoční nákupy v německých Drážďanech pro jednu osobu za 390 Kč
 • Autobusová doprava na nejstarší vánoční trh v Německu
 • V ceně je doprava tam i zpět bez služeb delegáta
 • Odjezd 3.12.2011 v 8:00 od Hlavního nádraží (sraz v 7:30!!)
 • Předpokládaný příjezd do Drážďan je v 10:00-10:30 hod.
 • Poté osobní volno, možnost nákupů v centru města, vánoční trhy na několika místech
 • Odjezd z Drážďan je naplánován na 17:00
 • Předpokládaný příjezd do Prahy je v 20:00
 • Drážďany jsou jedním z nejoblíbenějších míst pro vánoční nákupy
 • Mohou se pochlubit nejstarším vánočním trhem Striezelmarkt a hustou sítí nákupních center
 • Ceny v místních v nákupních centrech jsou mnohem nižší, než v České republice
 • Užijte si jedinečnou atmosféru vánočního historického města a ochutnejte bratwurst, či jiné německé speciality na kulinářských trzích
 • Jede se luxusním autobusem Mercedez Benz firmy Vega Tour
 • Autobus je starý max. 3 roky a je vybaven DVD a CD přehrávačem, toaletou, barem, kávovarem, lednicí atd.
Podmínky
 • Platnost Slevuponu: 3.12.
 • Počet Slevuponů na akci: max 220 ks
 • Počet Slevuponů na osobu není omezen
 • Službu lze čerpat pouze po předložení vytištěného Slevuponu
 • S sebou je nutné vzít si platný doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)
Kde Slevupon uplatnit

Odjez od Hlavního nádraží v Praze

Sraz 3.12.2011 v 7:30 hod.

Autobus firmy Vega Tour

tel.: 777 356 695
e-mail: obchod@berslevu.cz

web: http://www.altmarkt-galerie-dresden.de/de/seite/home.php, http://vegatour.cz/cs/site/sluzby/Nase_Sluzby.htm

Detailní informace

Proč do Drážďan?

Drážďany lákají v období vánočních svátků stále více Čechů. Proč? Když pomineme jejich nezaměnitelnou atmosféru, množství zajímavých architektonických památek a malebné historické centrum, které je ve vánočním hávu jednoduše okouzlující, je tomu tak zajisté i proto, že Drážďany jsou prostě blízko a je tam neskutečně levno.

Vánoční nákupy v Drážďanech se opravdu vyplatí!!

V drážďanských nákupních domech, z nichž většina se velmi prakticky nachází na jedné nákupní třídě, seženete vše, co Vás napadne a navíc mnohem výhodněji, než v České Republice. Když k tomu přidáte vůni svařeného vína, štoly a bratwurstů a hlavně tradiční vánoční drážďanské trhy, jistě pochopíte, proč jsou Drážďany již několik let učiněným hitem v předvánočních zájezdech!!

Drážďany se mohou se pochlubit jedním z nejstarších vánočních trhů v Německu. Nejznámější z mnoha trhů konajících se před kostelem Kreuzkirche je historický vánoční trh "Striezelmarkt". Kromě mnoha vyzdobených stánků s vánočním zbožím uvidíte i největší vánoční pyramidu na světě vysokou 14 metrů ! Na mnoha místech si pochutnáte na svařeném víně, tradičním bratwurstu, či štole!

Adventní trhy nabízí nejen suvenýry a originální vánoční dárky, ale také regionální kulinářské speciality a dřevěné vánoční ozdoby z Krušnohoří.

Vydejte s Berslevu.cz do vánočních Drážďan a ušetřete dvakrát více. Nejen, že ušetříte za vánoční dárky, ale cesta tam i zpět a služby delegáta Vás s 50% slevou vyjde na pouhých 390 Kč!!

Jak se pojede?

Odjezd je plánován na 3.12.2011 v 8:00 od Hlavního nádraží. Jede se luxusními autobusy značky Mercedes Benz, které jsou staré max. 3 roky. Autobusy jsou vybaveny dvěma lednicemi, DVD a CD přehrávačem, kávovarem, barem, toaletou, klimatizací, mikrofonem, pásy na všech sedadlech a bezpečnostním systémem.

Předpokládaný příjezd do Drážďan je v 10:00-10:30, po příjezdu následuje prohlídka trhu a nákupní galerie a volný program. Odjezd je naplánován na 17:00, předpokládaný návrat do Prahy pak v cca. 20:00.

Berslevu.cz jako první slevový portál v ČR pojistil vouchery!

Axa

Protože vaše spokojenost a důvěra v naše služby je pro nás prioritou číslo jedna, každý zakoupený voucher je od září 2011 pojištěn. Získáváte tím jistotu, že vám bude poskytnuta kvalitní služba tak, jak byla inzerována. V případech, kdy se vámi čerpaná služba výrazně odlišuje od akční nabídky, dostáváte vaše peníze zpět. Stejně tak je váš voucher pojištěn proti úpadku poskytovatele. Reklamace u Berslevu.cz je tedy díky pojištěným voucherům jednoduchá a bezproblémová věc. Služba je zajišťována ve spolupráci s AXA ASSISTANCE.

Aphn Apek
Jsme součástí asociace a zakládajícím členem.
Naše společnost se stala dne 20.5.2011 členem Asociace pro elektronickou komerci(APEK).
Naše další slevy - Cestování

Nabídka pro firmy

 • Chcete pro svoji firmu nekonečný příliv nových zákazníků?
 • Chcete zaplnit svůj podnik do posledního místečka?
 • Chcete pracovat skutečně efektivně?
Odteď je tu Berslevu.cz
Váš partner a pomocník pro Váš byznys
Více zde
Najdi své město