Berslevu.cz - PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ a následná KOREKCE za 1499 Kč!! Získejte dokonalý a naprosto přirozený vzhled bez každodenního líčení!! Dodejte své tváři okouzlující výraz se slevou 50%!!

NAJDI SVÉ MĚSTO
Společně získáme víc
AKCE DNE DO E-MAILU
UŠETŘILI JSME 159.486.021,- KČ

Najdete nás na následujíci adrese:

Korunní 810/104
101 00 Praha 10 - Vinohrady
(Korunní dvůr - Budova C, 3. patro)
Zobrazit na mapě

mapa

Hotovostní terminály Europay naleznete na mapě.

terminal-icon Více informací o terminálech naleznete zde. Videonávod zde.

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ a následná KOREKCE za 1499 Kč!! Získejte dokonalý a naprosto přirozený vzhled bez každodenního líčení!! Dodejte své tváři okouzlující výraz se slevou 50%!!

1499 Kč
1501 Kč
50%
3000 Kč
zákazníků:6
Sleva byla aktivována!
Ve zkratce

!!BUĎTE PERMANENTNĚ KRÁSNÁ!!
!!se slevou 50%!!

Skvělý Vánoční dárek pro maminky, babičky, tetičky a všechny, které obtěžuje neustálé malování a barvení obočí

 

  • Permanentní make-up obočí a následná korekce za 1499 Kč
  • Nabídka obsahuje:
    • Konzultaci s profesionální kosmetičkou (v délce 30 min.)
    • Nanesení permanentního make-upu
    • Následnou korekci, či úpravu (asi za 3-6 týdnů po první aplikaci)
  • Implantace pigmentu do pokožky speciálním přístrojem
  • Obočí lze upravit barevně, ale také poopravit jeho tvar, šířku a délku
  • Barevné odstíny se volí dle barvy pleti, očí a celkového typu obličeje
  • Lze také doplnit již vytrhané, či vypadané obočí
  • Dokáže skrýt nedostatky či potlačit drobné asymetrie tváře
  • Výsledkem je velmi přirozený vzhled, který upraví celkovou vizáž tváře
  • Celý zákrok probíhá v těch nejpřísnějších hygienických podmínkách
  • Před aplikací je vhodné provést hloubkové čištění pleti pro odstranění mastnoty, nepoužívat mastné krémy
  • Doba hojení je individuální a trvá v průměru týden
  • Proceduru mohou podstoupit osoby starší 18-ti let
  • Celková délka procedury je cca. 1 hod.

Doporuč přátelům: Sdílet twitter Twitter email Email

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ a následná KOREKCE za 1499 Kč!! Získejte dokonalý a naprosto přirozený vzhled bez každodenního líčení!! Dodejte své tváři okouzlující výraz se slevou 50%!!
Podmínky
  • Platnost Slevuponu: 10.12.2011-10.3.2012
  • Nutná objednávka na tel.: 606 540 563
  • Celkový počet Slevuponů na akci není omezen
  • Službu lze čerpat pouze po předložení vytištěného Slevuponu
  • Kontraindikace naleznete v detailním popisu akce
Kde Slevupon uplatnit

O. K. studio-Vajdišová Dagmar

Kobližná 15
Brno, 602 00

tel.: 606 540 563
web: www.kosmetika-vajdisova.cz



Zvětšit mapu

Detailní informace

Buďte permanentně upravená za každého počasí, v každou denní i noční hodinu!! Neztrácejte na své kráse ani při sportu, plavání, či v sauně!! Pokud je Váš dokonalý vzhled podmínkou pracovního úspěchu, či duševní pohody, je pro Vás permanentní make-up to pravé!!

Kvalitně provedený make-up vypadá tak přirozeně, že jej od klasického líčení rozezná jen profesionální vizážistka. Všechny ženy, které obtěžuje neustálé malování a barvení obočí permanentní make-up dozajista ocení.

Jak probíhá aplikace?

Nejprve se nanese lokální anestetikum, které se namaže na dané místo. Poté se speciálním přístrojem za pomocí jemné jehly (mnohem jemnější než u tetování) vpichují do svrchních vrstev kůže (0,8 do 1,5mm) malé části pigmentu, který je na zcela přírodní bázi. Nemusíte se tedy obávat něčeho škodlivého nebo bolestivého.

Kontraindikace: Permanentní make-up nedoporučujeme provádět při nachlazení a jiném onemocnění, při poruše srážlivosti krve, cukrovce, v době menstruace, po požití alkoholu, prostředků zvyšujících krevní tlak, či na ředění krve apod.  Proceduru mohou podstoupit osoby starší 18 let!

Upozornění:

  • Před aplikací buďte odpočatá a nepijte alkoholické nápoje
  • Pro prevenci vzniku oparů používejte před zákrokem dostatek vitamínů (B, C)
  • Vzniklé stroupky po zákroku nestrhávejte
  • Po dobu 24 hod. po zákroku pigmentová místa neoplachujte vodou
  • Po dobu hojení udržujte místo v čistotě a suchu, nepoužívejte líčidla, mastné kosmetické prostředky, samoopalovací krémy
  • Vyhýbejte se příliš prašnému, či znečištěnému prostředí
  • Na slunci či v soláriu používejte krémy s ochranným faktorem 50 SPF
  • Týden po aplikaci nenavštěvovat veřejné bazény a saunu
  • Nepoužívat bělící krémy s AHA kyselinou
  • Při barvení obočí počítejte s kratší dobou trvání permanentního make-upu z důvodu používání kysličníku
pecet kvality
Berslevu.cz jako první slevový portál v ČR pojistil vouchery!

Protože vaše spokojenost a důvěra v naše služby je pro nás prioritou číslo jedna, každý zakoupený voucher je od září 2011 pojištěn. Získáváte tím jistotu, že vám bude poskytnuta kvalitní služba tak, jak byla inzerována. V případech, kdy se vámi čerpaná služba výrazně odlišuje od akční nabídky, dostáváte vaše peníze zpět. Stejně tak je váš voucher pojištěn proti úpadku poskytovatele. Reklamace u Berslevu.cz je tedy díky pojištěným voucherům jednoduchá a bezproblémová věc. Služba je zajišťována ve spolupráci s AXA ASSISTANCE.

APEK
Naše společnost se stala dne 20.5.2011 členem
Asociace pro elektronickou komerci(APEK).
Asociace pro elektronickou komerci
APHN
Jsme součástí asociace
a zakládajícím členem.