nebo

nebo

 

Projektor noční oblohy Star Master: nádherné hvězdné nebe u vás doma

Užijte si krásné a jedinečné chvilky s projektorem Star Master, který váš pokoj rozzáří tísícemi hvězd! Lampa má 2 nastavitelné módy – žluté hvězdy a barevnou projekci, které můžete sloučit. Sledujte hvězdy, komety, mléčnou dráhu, souhvězdí, mlhoviny a další fascinující obrazce!
149 Kč
Akce ukončena
Původně Sleva Ušetříte
300 Kč 51% 151 Kč
Koupeno 274x

Ve zkratce

Pořiďte si jedinečnou lampu Star Master - projektor noční oblohy za poloviční cenu! Vylaďte si vaše chvíle relaxace do naprosté dokonalosti!

 

---- Hvězdná obloha u Vás doma za 149 Kč ----

Unikátní projektor Star Master

!! S 50% slevou !!


 • Hvězdná obloha má dva režimy – žluté hvězdy a barevnou projekci
 • Sloučíte-li oba režimy, budou kolem vás zářit hvězdy a průběžně se budou měnit komety, mléčná dráha, souhvězdí, mlhoviny a další fascinující obrazce
 • V rámci režimu barevné projekce lze zvolit jednu barvu (zelenou, červenou a modrou) nebo jejich střídání
 • Lampička je velmi uklidňující a relaxační
 • Skvěle se hodí do dětského pokoje nebo do pracovny
 • Lampa Star Master je napájena 3 tužkovými bateriemi AAA nebo adaptérem
 • Rozměry: 108 mm x 108 mm x 117 mm
 • Světlo nezůstává pořád stejné, když se jedné hvězdy rozsvítí, jiné zhasnou

Jak uplatnit slevu

 • Platnost Slevuponu do 16. 1. 2013
 • Platnost Slevuponu: 16.12.2012 - 16.1.2013
 • Pro dokončení objednávky: vyplňte formulář na slevovyformular.cz (zadejte číslo vašeho Slevuponu včetně pomlčky a číslic za ní, heslo Berslevu.cz, název Lampa Star Master)
 • Po vyplnění formuláře obdržíte pokyny k úhradě poštovného (69 Kč)
 • Pokud objednáte více lamp, poštovné je stále pouze 69 Kč
 • Maximálně 10 Slevuponů na jednu osobu

Kde uplatnit voucher

slevovyformular.cz

e-mail: info@slevovyformular.cz

Vybrali jste? Tak neváhejte a klikněte na tlačítko „KOUPIT“. Jednoduše vyplňte potřebné údaje a způsob platby – kartou, superCASH nebo převodem. A pak už se můžete těšit na svůj voucher!

To, kdy svůj voucher dostanete, záleží na tom, kdy ho zaplatíte. Ihned po připsání peněz na náš účet se vám voucher objeví v e-mailu.

Nejrychlejší je zaplatit kartou – voucher vám na e-mail přijde zhruba do dvou hodin. V případě platby službou superCASH (na terminálu Sazka nebo na přepážce České pošty) je váš voucher vyexpedován do několika minut po zaplacení.

Při platbě bankovním převodem počítejte s tím, že převod peněz může trvat zhruba 2 dny. Poté dostanete svůj voucher.

Nejsme klasický e-shop, ale zprostředkovatel. Nabízíme vám slevy na produkty a služby firem, které přes nás zveřejňují své výhodné akční nabídky.

Zodpovědnost za zboží a jejich dodání nese dodavatel, který je uveden v každé naší slevové akci - v oddíle "Kde uplatnit slevu".

I přes to, že náš slevový portál Berslevu.cz je pouze zprostředkovatel, záleží nám na vaší spokojenosti. Proto můžete kdykoliv kontaktovat naše zákaznické centrum, kde vám poradíme.

Navíc jsou veškeré vouchery, které prodáváme, pojištěny (Axa Assistance). V případě jakýchkoliv problémů na straně dodavatele tak dostanete zpět vaše peníze.

Detailní informace

- Dokonalé chvilky relaxace za pouhých 149 Kč -

 Hvězdná obloha má dva režimy – žluté hvězdy a barevnou projekci. Sloučíte-li oba režimy, budou kolem vás zářit hvězdy a průběžně se budou měnit komety, mléčná dráha, souhvězdí, mlhoviny a další fascinující obrazce. V rámci režimu barevné projekce lze zvolit jednu barvu (zelenou, červenou a modrou) nebo jejich střídání. Lampička je velice uklidňující a relaxační a skvěle se hodí do dětského pokoje nebo do pracovny.

Lampa Star Master je napájena 3 tužkovými bateriemi AAA nebo adaptérem. Rozměry lampy jsou: 108 mm x 108 mm x 117 mm.